Lady Gaga: Marionetka Illuminati

 

vigilantcitizen.com

tłum. Radtrap

 

Symbolizm otaczający Lady Gage jest tak ewidentny że niektórzy mogą się zastanawiać czy to wszystko nie jest jakimś żartem. Symbolika Illuminatów jest tu przejrzysta i może posłużyć jako ćwiczenie dla analizowania innych podobnych przypadków. Cała jej postać jest hołdem dla kontroli umysłu, gdzie bycie nieobecnym, głupawym i ślepym na rzeczywistość staje się obiektem mody.

Podstawowe informacje

Co rozumiesz przez kontrolę umysłów? Proponuje samemu poszukać informacji o projekcie MK Ultra by dowiedzieć się czegoś więcej o temacie który poruszę. Oto krótki przykład wzięty z zaskakująco dokładnej w tej kwestii Wikipedii:

Project MK-ULTRA, lub MKULTRA, był kryptonimem dla tajnych operacji i badań CIA nad kontrolą umysłów oraz tortur, prowadzonych przez  Biuro Wywiadu i Nauki. Program rozpoczął się we wczesnych latach 50-tych i trwał przynajmniej do końca lat 60-tych a na obiekty badań wybierano obywateli USA. Zgromadzone dowody ujawniły że Projekt MK-ULTRA wykorzystywał wiele rodzajów narkotyków oraz inne środki mające na celu manipulowaniem indywidualnych stanów umysłu i zmianami jego procesów działania.

Projekt MK-ULTRA został po raz pierwszy przedstawiony opinii publicznej przez Kongres w 1975  poprzez komisję prezydencką znaną jako Komisja Rockefellera. Śledztwo zostało przerwane z powodu zniszczenia wszystkich dokumentów o projekcie w 1973, na polecenia ówczesnego dyrektora CIA Richarda Helmsa. Komisje śledcze opierały się więc na relacjach przysięgłych którzy uczestniczyli w tych badaniach oraz na niewielkiej ilości dokumentów które przetrwały czystkę.

Mimo iż CIA oświadczyła że eksperymenty zostały porzucone, były agent, pracujący dla CIA przez 14 lat Victor Marchetti oświadczył że CIA prowadzi kampanię dezinformacyjną na temat programów kontroli umysłu które ciągle są kontynuowane. W 1977 Marchetti stanowczo oświadczył że CIA nie zaniechała podobnych eksperymentów.

Kontynuacja tego programu nazywana jest nieoficjalnie Projektem Monarch. Jest to technika kontroli która wystawia obiekt na traumę tak bolesną i gwałtowną że jego umysł doznaje swoistego oddzielenia od rzeczywistości. Tak spreparowana psychika otrzymuje nową osobowość, która zostaje następnie nagięta i wyuczona nowych cech przez kontrolerów.

Kiedy osoba poddawana jest elektrowstrząsom, odnotowuje się u niej poczucie lekkości głowy; jest to uczucie jakby unoszenia się, latania niczym motyl. Jest tu również element symboliczny, odwołujący się do transformacji i metamorfozy. Od brzydkiej gąsienicy poprzez  kokon (nieaktywność, apatia) aż do pięknego motyla, końcowego tworu całego procesu.

Symbolika motyli

Podczas procesu reedukacji osoby takie są wystawiane na liczne symbole takie jak: drzewa, pajęczyny, maski, motyle itd. Są im także pokazywane filmy które mają zaimplementować im odpowiednie symbole (triggery), takie jak Czarodziej z Oz czy filmy Disneya. Ten sam proces który dokonuje się podczas prania mózgu i reedukacji, jest stosowany na szeroką skalę przez mass media. Zaczyna się od dzieciństwa i bajek Disneya a kończy na filmach Hollywood i teledyskach muzycznych.

OMG! Co te pokręcone historię mają wspólnego z Lady Gagą? Ja ją lofciam!!!

Trzeba zaznaczyć że symbolika tych praktyk przeniknęła do mass mediów. Monarcha jest rodzajem motyla i stał się ultymatywnym symbolem praktyk manipulacji i kontroli umysłu. Symbolika wokół Lady Gagi łączy te elementy z okultyzmem oraz tajnymi stowarzyszeniami. Jej sztuczna i lekko zdegenerowana persona zawiera wszystkie cechy ofiar prania mózgu. Zobaczmy co Gaga sobą reprezentuje, zacznijmy od jej imienia.

Jej imię

Gaga jest w języku angielskim odwołaniem do nieobecności umysłem. (Poniższe cytaty ze słownika pozwoliłem sobie nie tłumaczyć, gdyż jest tam wiele terminów specyficznych dla angielskiego):

 • Given to lighthearted silliness: empty-headed, featherbrained, flighty, frivolous, frothy, giddy, harebrained, lighthearted, scatterbrained, silly. Slang birdbrained, dizzy.
 • Afflicted with or exhibiting irrationality and mental unsoundness: brainsick, crazy, daft, demented, disordered, distraught, dotty, insane, lunatic, mad, maniac, maniacal, mentally ill, moonstruck, off, touched, unbalanced, unsound, wrong.

“Gaga” jest prawdopodobnie najłatwiejszym słowem jakie można wypowiedzieć w angielskim. Często jest wymawiane przez dzieci uczące się mówić. Tak więc jej imię mówi nam: jestem kobietą i mam pustą głowę. Tą głowę można wypełnić każdym śmieciem jaki tylko wymyślisz. Bierzcie ze mnie wzór młodzieży. Ten stan umysłu jest osiągany po pomyślnym procesie prania mózgu.

Mówi się że jej imię jest też zainspirowane utworem Queen “Radio Gaga”. Klip tego kawałka zawiera sceny z filmu Metropolis (1927). Tak jak opisywałem to w moim artykule o Sasha Fierce/Beyonce, film ten opowiada historię kobiety z klasy robotniczej która wybrana została przez Elitę rządzącą metropolią do przekazania swego życia dla robota, poprzez proces będący mieszaniną nauki z czarną magią.

Scena z Metropolis – Maria daję swoją osobowośc dla robota. Czy to metafora kontroli umysłu? Zwróccie uwagę na symbolikę okultystyczną: odwrócony pentagram.

Robot ten staje się seksownym i zwodniczym obiektem który ma na celu zepsuć i zwieśc klasę robotniczą. Symbolika tego filmu wydaje się bardzo ważna dla okultystycznych elit. Madonna, Beyonce, Kylie Minogue i wiele innych przejęło sposób poruszania się tego jednego właśnie robota i jak widzicie w teledysku „Paparazzi”, Gaga kontynuuje tą tradycję.

Jej Logo

Jej logo mówi bardzo dużo. Jest to bezgłowy kobiecy korpus z piorunem przechodzącym wzdłuż ciała i wychodzącym przez genitalia. Po raz kolejny mamy obraz braku świadomości w wizerunku piosenkarki. Jej ciało wygląda jak manekin. Symbol pioruna traktującego te ciało pokazuje nam proces ładowania tego manekina, dawania życia dla robota (interesujące: w czasie prania mózgu często wykorzystuje się zabiegi elektrowstrząsów).

Wszystko widzące oko

Wystarczy tylko spojrzeć na kilka fotek Gagi lub jej teledyski by zauważyć że notorycznie zakrywa jedno oko. Większość ludzi myśli że jest to tylko ”a cool thing to do” lub że jest to jakaś moda. Ci natomiast którzy wyuczyli się 101 symboli Illuminati  wiedzą że wszystko widzące oko jest z nich najbardziej rozpoznawalne.  Sposób zakrywania dłonią oka, zazwyczaj lewego, ma swoją tradycję w bractwach tajemnych. Oto krótki opis Oka Horusa.

Horus, syn Ozyrysa i Izydy był nazywany Horusem który włada za pomocą swych oczu. Jego prawe oko było białe i reprezentowało słońce, jego lewe było czarne i reprezentowało księżyc. Zgodnie z mitem Horus stracił lewe oko podczas walki ze swym złym bratem Setem, który zabił wcześniej Ozyrysa. Set wyrwał mu oko ale przegrał tą walkę. Oko zostało odzyskane poprzez magię Thotha, boga piśmiennictwa, magii i księżyca. Horus sprezentował te oko Ozyrysowi, który doświadczył rezurekcji i powrócił z Krainy Umarłych.
-Dictionary of the Occult

Jedno jest pewne: ta Lady jest „Gaga” dla wszystko widzącego oka:

Ostatnie zdjęcie jest bardzo wymowne. Potwierdza fakt że zakrywanie oka jest związane z okultystycznymi praktykami. Jej LEWE oko widnieje na jej dłoni, odwołując się do Ręki Fatimy (złe oko). Nie możemy też przeoczyć podobieństwa całej figury do postaci Baphometa.

Wszystko widzące oko na stroju tancerza Lady Gagi (plus: znak 666 który pokazuje prawą ręką

Rogi

A to? Czy może być gdzieś więcej piramid z jednym okiem?

Teledyski

Teledyski Gagi również zawierają okultystyczną symbolikę. Zobaczmy na początek krótkie wideo którego używa jako intro dla swoich koncertów.

Intro Tour Video

Lady G mówi w sztuczny i mechaniczny sposób, jak po lobotomii, o człowieku który „połknął jej mózg”. Następnie jest przesłuchiwana przez mężczyzne który mówi w bardzo dziwny i hipnotyczny sposób. Jeśli te przedstawienie nie jest o kontroli umysłu, to ja nie mam bladego pojęcia o czym to może być.

Paparazzi Video

Mimo wielu symboli skupmy się w tym przypadku głównie na fabule. Opisuje ona upadek i odrodzenie Lady Gagi, która odradza się i całkowicie zmienia poprzez cały ten proces.

Lady jest w sypialni razem ze swoim chłopakiem. Zauważcie masońską szachownicę na ścianie oraz głowę kozła, symbol satanizmu. Chłopak zabiera ją na balkon (wyłożony kolejną szachownicą prosto z masońskiej loży). Gdy zauważa aparaty robiące zdjęcia zaczyna zachowywać się agresywnie, w końcu wypycha naszą bohaterkę z balkonu.

Gdy ta spada, pojawia się świdrujące tło, symbolizujące hipnozę. Lady Gaga spada na dół w dośc stylowy sposób, pokazując że ten upadek nie odbywa się w sensie fizycznym. Reprezentuję traumę ofiary prania mózgu, której osobowośc musi zostać teraz odbudowana od początku.

Lady Gaga wkracza teraz do posiadłości na wózku inwalidzkim i stopniowo pozbywa się ubrań.

Zaczyna powoli chodzić podpierając się kulami, co przedstawia jej proces reedukacji prowadzony przez okultystyczną elitę (znajduje się teraz w jakiejś posiadłośći). Ubrana jest jak robot, podobnie do Marii z „Metropolis”. Następne ujęcie ukazuje ją tańczącą w sukni ślubnej w czarno-białe motywy – symbol jej związku ze stowarzyszeniami. Jej transformacja właśnie się dokonała.

Widzimy ją teraz przy chłopaku który wypchnął ją przez balkon.

Ubrana jest w strój Myszki Micky którą również możemy powiązać z programem Monarch. Zachowuje się jak robot co daje przeczucie że ktoś ją aktualnie kontroluję. Następnie podaję truciznę dla chłopaka szaleńczo się przy tym uśmiechając. Zabójstwo człowieka odnosi się do poziomu Delta w programowaniu umysłu, znanego również jako programowanie zabójcy. Oto krótki opis:

DELTA. Znane jako programowania zabójcy, rozpoczęte jako specjalne treningi dla agentów i żołnierzy  (Delta Force, First Earth Battalion, Mossad, itd.) uczestniczących w tajnych operacjach. Widoczna jest w nim kontrolowana agresja zabójcy który nie odczuwa strachu a także jest bardzo systematyczny i skrupulatny w swoich działaniach. W programie tym umieszczone zostały również instrukcje samo-destrukcji oraz samobójstwa.
-Dr. Corydon Hammond, Project Monarch Programming Definitions

Po dokonanym morderstwie Gaga staje się jeszcze popularniejsza i odbiera swoją nagrodę za bycie niewolnikiem Illuminati.

Jeśli ciągle masz wątpliwości co do symboli w tym klipie, sprawdz te zdjęcie z  „Behind the Scenes video of Parazzi” (dostepne tutaj).

Reżyser klipu Paparazzi nosi koszulkę zespołu Venom, z charakterystyczną głową Baphometa oraz znakiem Kościoła Szatana. Więc mamy sporą szanse na to że reżyser jest świadom odpowiedniej symboliki.

Dosłownie spętana przez „Oświeconych”

Konkluzja

Lady Gaga nasyca swoje klipy, zdjęcia oraz koncerty symboliką Illuminati oraz programu kontroli umysłów. Jest to symbolika bardzo głęboka, ezoteryczna jednak pomimo tego wykonuje ona również piosenki w rodzaju „Just Dance” która traktuje o byciu totalnie ogłupionym. Ten paradoks piosenkarki wymaga głębszej analizy i zrozumienia. W momencie gdy masy młodzieży naśladują jej gesty, jej wystąpienia są cześcią większego systemu i biznesu skupiającego całą masę innych artystów wykorzystujących podobną symbolikę. Jest utalentowana i kreatywna w swoich piosenkach. Jednak na koniec dnia “Lady Gaga” zamienia się w Potwora Sławy (Fame Monster), wykonującego wszystko to co potrzebne jest do stania się międzynarodową gwiazdą, włączając w to symbolikę tajnych stowarzyszeń kontrolujących przemysł rozrywkowy. Staje się marionetką Illuminati.

Co o tym sądzisz Lady Gaga?

Tak myślałem.

 

Autor: vigilantcitizen

Tłumaczenie: radtrap

 

 

Reklamy

40 comments on “Lady Gaga: Marionetka Illuminati

 1. Pingback: Tarot i Lady GaGa « Alexirin's Blog

 2. Znak piramidy z okiem znajdziemy również na okładce płyty T.E.L.I. naszego rodzimego Huntera

  Aczkolwiek tu może być jedynie odniesienie do piramidy z banknotu

  • Raczej nie mają oni nic wspólnego z zakonem Illuminatów, ale myślę, że wiedzą, że coś takiego jest. Płyta T.E.L.I… jest dość polityczna, a piramida na banknocie jest takim jakby symbolem tego.

 3. Illuminati to już tak rozbujana maszyna którą trudno jest powstrzymać. Ich symbole są wszędzie. Od niedawna zaczęłam zgłębiać temat i dziś doznałam szoku jak wróciłam do domu i spojrzałam na wzór firanek które kupiłam 3 miesiące temu. Wtedy nie zwróciłam na to uwagi, były bielutkie, ładne, wzór ok ale jeszcze wtedy nie kojarzyłam. A wzór moi drodzy to istne oko horusa. NWO to zło

 4. taka sama szachownica jest w całym moim mieście, w szkole w domu, w sklepie, a nawet w kościele! To nie była koźla czaszka, tylko jelenie poroże, wraz z jeleniem.

 5. Piszecie tu o dogłębnej interpretacji symboli używanych przez Lady GaGę, a jednak nie bierzecie pod uwagę całkiem innej teorii, która stawia tą piosenkarkę w całkiem innym świetle. Nie mam zamiaru jej bronić, bo gołym okiem widać, że ten artykuł nie wziął się z powietrza i większość ma prawo twierdzić, że Stefani używa symboliki masońskiej, ale pamiętajcie, że nic nie jest tym na co wygląda. Radzę więcej poczytać na temat poglądów, osobowości, religii oraz wartości, którymi kieruje się Lady GaGa. Nie da się zauważyć, że są one w stu procentach sprzeczne z tokiem działania Illuminati. Teraz pewnie znalazłby się nie jeden, który przyczepiłby się mojego komentarza, pisząc, że GaGa jest Marionetką Illuminati, ponieważ używa w teledyskach i sesjach zdjęciowych ich symboli. Otóż, takiego argumentu można by było użyć w odwrotnym kierunku, a wtedy wszystko zaczęłoby układać w logiczną całość. Otóż GaGa w ten sposób ostrzega nas przed niebezpieczeństwem. Mam na to ogromną ilość dowodów np. cytaty, teledyski i wiele innych. Nie oczekuję, że zaczniecie wierzyć w to, że GaGa walczy z Illuminati, podobnie jak wielu innych artystów, z których większość już odeszła. Mam jednak nadzieję, że zaczniecie spoglądać na pewne rzeczy głębiej i z otwartym umysłem. Dziękuję za uwagę…

  • Otóż GaGa w ten sposób ostrzega nas przed niebezpieczeństwem. Mam na to ogromną ilość dowodów np. cytaty, teledyski i wiele innych.

   No to udowodnij.

    • Artykuł trafił na forum fanów Gagi, nie dziwię się że niektórzy zaczynają jej bronić.
     Sprawa jest z góry przegrana, jej anty-chrześcijańska propaganda jest nie do obrony.

 6. Swoją drogą znalazłam coś bardzo ciekawego na temat naszej słynnej „Mother Monster”:
  http://www.eska.pl/hotplota/news/lady_gaga_walczy_z_duchami_lady_gaga/50027
  Warto zgłębić temat. Gdzieś przeczytałam też, że dawna menadżerka Gagi odeszła z pracy, bo ta wciąż była przestraszona i…przytulała się do niej. Szczerze? Szkoda mi Lady Gagi – namieszali jej w głowie i to bardzo…nie wyszła na tym na dobre. Nie lubię jej piosenek, ale jako człowieka jej nie znam, a obawiam się, że może źle skończyć…
  Przecież jest tylko człowiekiem. Z tego, co widzę – łatwym do zmanipulowania. Ale to jednak człowiek i w tej sytuacji cała wina leży po stronie illuminatów.
  http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,9213547,Lady_Gaga_wyciagnela_10_latke_na_scene.html
  Ja też jestem naiwna. Pewnie dlatego coś w tym filmiku mnie po prostu wzruszyło :)

  Dodaję jeszcze 2 linki:
  http://polki.pl/zycie_gwiazd_plotkiiploteczki_artykul,10023742.html
  http://polki.pl/zycie_gwiazd_plotkiiploteczki_artykul,10023583.html

  Co o tym myślisz? Pozdrawiam :)

 7. …kurczę…spodobała mi się jej piosenka „Bloody Mary” i lubię jej słuchać. Czy to znaczy, że popełniam grzech? :(

  • A masz wyrzuty sumienia jak słuchasz? Wiesz, jest tyle innej muzyki wokół… Może słuchanie tego to nie grzech ale na pewno są lepsze tracki których jeszcze nie odkryłaś.

   • Mam okropne wyrzuty sumienia! Chcialabym spróbować poszukać czegoś „normalnego”, ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać…

    • To juz od Ciebie zalezy, sama wiesz co Ci sie podoba… szukaj muzy, to chyba sama przyjemnosc co? Fora muzyczne, wyszukiwarka gustów na last fm jest całkiem niezła, podobni wykonawcy na radiach internetowych itd.
     Tylko nie sugeruj się MTV i Vivą ;)

     • Nie słucham ani tego, ani tego ;)
      A Nirvana była z masonami? Obecnie słucham The Birthday Massacre, nie wiem, czy to źle, czy dobrze…;p

      • O Nirvanie nie wiem, Birthday nie znam.

       Słuchaj, muzyka w życiu to jest sprawa drugo, trzecio, czwarto rzędna. Dlaczego np. nie powinno się słuchać Gagi? Jeśli jesteś osobą wierzącą, a wiesz że Gaga atakuje twą wiarę, twego Boga to się od tego odwracasz, proste. Jeśli masz wątpliwości co do innej muzyki -sprawdz teksty. Sprawdz co mówi ta muzyka, co przekazuje, co wbija Ci do głowy że potem nucisz to w myślach. W większości wypadków nie wbija nic – to jest rozrywka, nie trzeba się nad tym rozwodzić.

       Ale czasami…czasami mamy do czynienia z wyjątkową propagandą która uwłacza Bogu

       http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/lady-gagas-judas-and-the-age-of-horus/

    • porzuć te zajebane mtv,vive oraz całe to badziewie.Te skurwiałe stacje manipulują nieświadomymi ludżmi propagując samo ścierwo!!!!Na typowo komercyjnych klipach propagowana jest rozwiązłość ,pożądanie hajsu ,i reszta gówna które uderza w relacje miedzyludzkie.i nie chodzi o to że jestem z pisu czy jakiegoś konserwatywnego środowiska.tylko zadaj sobie pytanie co dla Ciebie sie liczy?zwykła komercyjna papka która nie wymaga użycia mózgu czy coś co jest na prawde wartościowe.spójrzmy na obecny świat ‚ludzie rozwodzą sie coraz częściej,rzadziej sie z sobą dogadują i tak sobie kurwa myślę dokąd to zmierza skoro coraz wieksze rzesze ludzi marzą o powiekszeniu biustu aby wyglądać jak gwiazda z klipu czy o furach i calym materialnym złomie.Media zabijają ludzki potencjał .i jak narazie dobrze im to wychodzi.taka rada kochajmy bliskich niech nie imponuje nam zadne skurwysyńskie komercyjne gówno.A jeśli chodzi o muze to sprawdż sobie np mary j blidge i coś w ten deseń….pozdro

 8. „…kurczę…spodobała mi się jej piosenka „Bloody Mary” i lubię jej słuchać. Czy to znaczy, że popełniam grzech? :(”

  Co?! Założę się że Twoj ang nie jest n atyle dobry bo wyciągac z piosenki przesłanie. Muzyk ajest dla mas, nie wazne jaka, jak Ci coś siada to tego słuchasz, nie zawsze wiedzac co to własciwie jest. Słuchanie muzyki nie jest złe. Ale gdy masz świadomośc tego, wtedy wkracza sumienie, albo coś przyjmujesz i się z tym zgadzasz, albo nie.

  A może gaga działa w transie, i nie ma pojęcia o tym co robi, może jej podświadomośc walczy z tym, stąd te wynajmowanie ludzi zajmujacych sie „wyganianiem” duchów, a może to tylko szopka dla mediów, bo jeśli walczysz ze złymi duchami i wszyscy to wiedzą, to nie możesz byc „kumplem” złych duchów, a może ona boi sie tych dobrych, bo jeśli jest zło, to walczy z nim dobro…

  Jest wiele pytań na które szukam odpowiedzi, dobrze że trafiłem na tego bloga.

 9. posrana teoria…. XD
  Tak można każdy teledysk ,każdy obrazek, każde zdjęcie każdego na świecie artysty i normalnego człowieka przeanalizować . Przeanalizujcie własne zdjęcia ile tam symboli założe się !!!

  Sama używam w swojej sztuce [OKA BOGA] i wcale nie czuję się satanistką, bo dla mnie to symbol opatrzności boskiej nademną i moją bliźniaczą duszą. I nic nie zarabiam za swoją sztukę chodź pewnie byście znaleźli mnóstwoooo znaków XD….masoneriaaa mnie nie wspiera (chlip chlip)

  Iluminati to jest stanowczo najgłubsza teoria z jaką się spotkałam.
  Weźcie poglądajcie sobie lepiej Monty Pythona oni tam ładnie z masoneri się śmieją i nie tworzą takich ….pożal się Boże teori….

  serio jakiś leniwy debil albo mocher musiał to wymyśleć XD

 10. co do Gagi się zgadzam,ale na jakiej podstwie twierdzicie że Professor Griff z Public Enemy jest Illuminatą,skoro od początku swojej kariery przestrzega przed nimi w tekstach (wydał 4 płyty,i każda jest o illuminati,kontroli umysłu ,wolności itd) organizuje spotkania gdzie tłuamczy w jaki sposób hip hop jest inwigilowany przez masonerie… wiec czemu napisaliscie ze niby sam nim jest?!?!?

 11. dlatego skonczylem z tym scierwem amerykanskim
  i przezucilem sie na koreanskie kino
  tam nawet w komediach doglebnie potrafia ukazac obraz wartosci ludzkich
  a jesli ktos jest otwarty na nowe doswiadczenia i zna jezyk angielski polecam muzyczna tworczosc koreanskiej grupy
  EPIK HIGH lub TABLO

 12. Cześć, tak mnie natchnęło, żeby tu pokazać starsze kawałki „Gagi” (właściwie Stefani Germanotta) i pokazać, że to bardzo utalentowana dziewczyna, która najwyraźniej mocno zbłądziła i niestety najpewniej tragicznie skończy…

  Vintage Lady Gaga Live at NYU – Captivated & Electric Kiss

  STEFANI GERMANOTTA – FEVER – WONDERFUL (2006) [pre- LADY GAGA]

  Szybkiego powrotu do zdrowia Rad :)

  • Szczerze? To bardzo nielogiczne… To zwyczajna utalentowana dziewczyna, która znalazła sposób by się wybić.

   Podobno jest bardzo religijna (chodziła do szkoły katolickiej) i przed każdym koncertem każe swoim tancerzom się modlić.. Jak to pasuje do illuminati ?!

   A jej teksty ? Patrzyliście chociaż.. ? Mnóstwo odniesień do wiary i Boga. ,,Jestem piękna na swój sposób, bo Bóg nie popełnia błędów” – Born this way. ,, Jest 3 mężczyzn, którym służę w swoim życiu, Mój tata, Nebraska i Jezus Chrystus” – You and I.
   Jak to wszystko ma się do illuminati ? Według mnie jej przesłanie dla świata jest dobre.. O równości każdego człowieka, o tym, że każdy ma coś wartościowego w sobie bez względu na kolor skóry, orientacje czy wyznanie. Czy wytłumaczy mi to ktoś ?

 13. Nie zamierzam odpowiada ma twoje pytania, ale jej teledyski według mnie świadczą o religijności. Patrz: Just Dance, Alejandro…

Możliwość komentowania jest wyłączona.