Symbolika Illuminati w polskiej muzyce: MaRina

 

Dzisiaj kilka przykładów symboliki Illuminatów w naszym „krajowym produkcie muzycznym”. Niestety padło na sliczną dziewczyne o pseudonimie tożsamym z jej imieniem – MaRine (plus goście). Chciałbym przypomnieć, że jedynie pokazuje symbolike, nie oskarżam nikogo o przynależność do masonerii, a już tym bardziej do Illuminatów. Znaki których użyto w jednym z teledysków są zapewne efektem podążania za modą i przekonaniem że niektóre gesty używane w teledyskach np. Lady Gagi są jakąś nową modą zza oceanu.

Otóż  nie są modą. A już na pewno nie są czymś nowym.

Do tej pory myślałem że agenda rzucania satanistycznych znaków w muzyce nie dotyczy Polski. Uważałem że jesteśmy na to „za słabi”. Jednak wpływ amerykańskiej pop-kultury jest ogromny i w końcu ktoś musiał w tym kraju zacząć zgapiać z tak popularnych illuminackich artystów jak  Gaga czy Beyonce. Nie możemy również wykluczyć działań naszych rodzimych lóż masońskich w polskim przemyśle fonograficznym. Jeśli masz kilkanaście lat i do tej pory o masonerii słyszałeś tylko w skeczach kabaretowych – tak, w Polsce też są loże masońskie i należą do nich politycy, dziennikarze, ludzie z  branży rozrywkowej.

MaRina pojawiła się w mediach całkiem niedawno. Jest polską wokalistką więc śpiewa dla ludu po angielsku (co jest oczywiste). Jak sama powiedziała chce wnieśc do naszej styranej powstaniami i rozbiorami ziemi troche zachodniej mody:

Razem z moją menedżerką Mają Sablewską, bardzo poważnie podeszłyśmy do tworzenia mojego wizerunku. Opieram się na muzyce, modzie i tańcu. W moim teledysku weźmie udział wybitny tancerz, który pracował z Janet Jackson!chwali się wokalistka.(link)

Inspiracje widać w jej dwóch teledyskach „Glam Pop” i „Pepper mint”:

Tak więc wiemy już skąd ludzie od tych klipów biorą inspiracje.

W „Pepper mint” pokazują też że lubią wampiry.

Ok. Aktualna moda. Zmierzchy, bladzi amanci, blade laski… Ale w tym teledysku jedna z tancerek pokazuje również znak znany większości jako „ok”.

Problem w tym że ludzie nie znają genezy publicznego używania gestu znanego wśród okultystów jako 666.

Tak! Gest posiada znacznie dłuższą historię niż większośc osób myśli.

In the 60s this sign was being introduced as the “ok” sign and a tv show from that era ended by saying “I’ll be seeing you” with the sign thrown up.
Just like the 80s produced the devil’s horn which does not mean “Rock on!” and now we have the pyramids disguised as a diamond.
In other words, we have the ongoing manipulation going on where the illuminati and satanic symbolism becomes fashionable again and again in one form or the other.

“666″ is everywhere and indicates the allegiance of whoever sports it with the occult.

Zródło(link)

Zobacz też krótki opis tego symbolu u vigilanta(link)

 

In the Illuminist philosophy, the OK sign becomes a sign indicating approval of the Divine King, their coming Lord of Light, whom we as Christians know as antichrist. To them it means, “He approves our undertaking.” This meaning is roughly equivalent to the words in Latin atop the all-seeing eye of Osiris on our U.S. one dollar bill—Annuit Coeptus”

– Texe Marrs, Codex Magica

Jest to znak przynależności do „klubu” gdzie zyskują sławe i pieniądze.

Kto wie, ten wie, kto nie wie – bezmyślnie naśladuje.

Wróćmy teraz do Mariny a dokładnie klipu Glam Pop

Coś spoza klipu:

Ktoś musiał podejśc do tancerek i powiedzieć do nich coś w stylu: Słuchajcie laski, robimy wszystkie takie znaki jak u Gagi a w przyszłym tygodniu ubieramy was w sukienki z surowego mięsa.

Teraz jej były (choć głowy nie dam) chłopak, członek grupy Afromental. Nie pamiętam jego nazwiska (Łozo?), nie wymagajcie ode mnie takich rzeczy. Wystarczy że zapamiętałem coś tak dziwnego jak Afromental.

Nie sądze by należał do masonerii ;) Po prostu jest naiwny.

Teraz coś w czym celuje Lady Gaga; pokazywanie piramidy z jednym okiem za pomocą palców. Piramida z jednym okiem=główny symbol Illuminati.

MaRina:

Bardzo popularny motyw szachownicy, która jest kolejnym masońskim symbolem. Pokrywa ona podłoge w świątyniach lóż wolnomurarzy.

I dziwnym trafem jest bardzo popularna w zachodniej muzyce i kinematografii.

http://pseudoccultmedia.blogspot.com/

Iiiii….

I na koniec jeszcze jedna uwaga dotycząca niektórych zdjęć naszych gwiazd. Pojawia się również symbolika związana z programem kontroli umysłu prowadzonym przez CIA (kiedyś MK-Ultra, teraz Monarch). Nie jest to teoria spiskowa tylko fakt. Nawet mason Bill Clinton publicznie przepraszał za cierpienia które rząd amerykański tym faktem spowodował.

Więcej informacji o MK-Ultra : http://www.hiddenmysteries.com/freebook/mk/ (eng)

W Polsce nie mamy (chyba) czegoś takiego, ale pojawiają się tu symbole których używają zagraniczne gwiazdy o których podejrzewa się że były ofiarami tego typu praktyk.

Coś o Lady Gaga (eng)

W największym skrócie – program w którym poprzez tortury, narkotyki, hipnoze a nawet okultystyczne praktyki przeprogramowuje się osobowośc dzieci, „szkoląc” je na wybrane funkcje które będą pełnić w przyszłości. Mogą to być zabójcy, którzy przypominają wiele postaci z filmów, gdzie umiejętności i zadania uaktywniają się dopiero po zastosowaiu odpowiednich haseł lub np. sexy-kittens – niewolnice seksualne.

Częstymi symbolami wykorzystywanymi w programowaniu tych drugich są motyle, lustra, rozbite szkło, postaci z Disneya (głównie Myszka Micki) oraz symbole kotów (np. cętki).

http://vigilantcitizen.com/?p=4917(link)

A polskie gwiazdy zaczynają te symbole naśladować. Czyż nie stoją one w chorym kontraście ze zdjęciem powyżej? Bierzemy zdecydowanie za dużo przykładu z amerykańskiej kultury, skazanej zresztą na upadek razem z całym USA.

Poniżej dwa krótkie, świetne klipy pokażujące tylko małą częśc dowodów na to iż zachodnia muzyka jest PRZESYCONA znakami tajnych stowarzyszeń które faktycznie kontrolują cały ten biznes:


Zachęcam wszystkich do szukania informacji na własną ręke, gdyż w tym szaleństwie które widzicie jest metoda.

Z Bogiem!

————————————————————————————————————————————–

Została mi przypomniana postać obecnej menadżer Mariny, Maji Sablewskiej która kiedyś zajmowała się karierą Dody. Sablewska została wprowadzona i przyuczona do biznesu przez polski oddział Universal Music Group. Dla tej samej grupy fonograficznej nagrywa teraz Marina. Na zachodzie w szeregach Universal mamy prawie wszystkich artystów wykorzystujących okultystyczną symbolike jak Gaga, U2, Beyonce itd.itp. Podobnych artystów mają inne kraje, w których również są promowani przez tą samą firme np. w Szwecji:

 

Sam UMG należy do francuskiego Vivendi, a Vivendi należy do znanej rodziny Rotschild, jednej z trzynastu głównych rodów Illuminati.

 

Reklamy

43 comments on “Symbolika Illuminati w polskiej muzyce: MaRina

 1. Marina nie jest polska wokalistką. jest importowana z łUkrainy. Nie wiem, kto ma na celu promowanie tego badziewia.

 2. W taki sam sposób wykończyli 2PAC w 1996 r :

  I Re-Uploaded this due to better quality. Tupac Amaru Shakur, known by his stage names 2Pac (or simply Pac) and Makaveli died on 13th September 1996, and his death is still a mystery to this day. This video explains how The Illuminati were the most probable cause of his death. R.I.P.
  Please feel free to check out my other videos and subscribe –
  http://www.youtube.com/EnglishPatriot777

  2pac was murdered coz he came to know the secret of Illuminati that controls the whole hollywood and music industry.so he was trying to expose it to us.but,sigh,they did it fast….

  And we all know the killers of 2pac was murdered too…

  This is no coincidence..

  :

  ________________________________________________________

 3. znam wszystkie……. ATAKOWAĆ FACEBOOK LINKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) POZDRAWIAM BRACIA BRONI-ONA NAS WYZWOLI……….

 4. Ja jednej – dość zasadniczej – rzeczy nie rozumiem: no, ale… co z tego? Czy jeżeli ktoś namaluje „piramidę z okiem” na wielkim bannerze, to zdziała tym cokolwiek? Ludzi zahipnotyzuje – czy jak?
  Jakie znaczenie ma, czy ktoś takich znaków/symboli używa, czy nie?

 5. Laykonick, powiedzmy że masz potężną firmę, i masz swoje logo, i ktoś zacznie uzywac Twojego logo do własnych potrzeb, to idziesz do niego, i albo pozywasz go do sądu, albo odwalasz mu kulkę w łeb, zależy jaka to „firma”. Teraz Nawiązując, dodzia pokazuje swoje powiązanie z illuminati, wątpię czy ryzykowała by dla marketingu (robi tak Rihana, Gaga to i ja będę)
  Znak na banerze nikogo nie zahipnotyzuje, ale fani zakodują sobie pewne znaki i bedą się utożsamiac z tym logo. Pewnego dnia pewna organizacja wyjdzie z podziemi, ze swoim logo które każdy będzie znał, i będzie to wywoływac znajome uczucia i przychylnosc do danej organizacji. Ja to tak rozumie.

  • Cyt. ” Znak na banerze nikogo nie zahipnotyzuje, ale fani zakodują sobie pewne znaki i będą się utożsamiać z tym logo.”
   Doskonałe spostrzeżenie – ludzie nawet nie wiedzą o tym i powielają te znaki. Najlepszym przykładem jest trójkąt z okiem w środku. Rysownicy ( komiksów itp) chcąc narysować Boga najczęściej posługują się tym znakiem , i powtarza się on zawsze w tym przypadku, tak że zwykły śmiertelnik nie znający się na tym, zawsze Boga będzie utożsamiał z tym znakiem.

 6. To samo usłyszałem gdy przy piwie postanowiłem opowiedziec znajomym co wiem. Nie muszę pisac że oczywiście patrzyli na mnie jak na świra, a na każde mój argument mieli po 10 swoich niedorzecznych, łącznie z trójkątem i znakiem Boga, a co do tego ostatniego to nawet na bramie do mojego kościoła takowy widnieje…
  Ale też udało mi się zaciekawic niektórych z nich, czytają teraz tego bloga.
  Mam tylko pytanie Radtrap, co dalej? Albo inaczej, co jeszcze można zrobic poza czytaniem? Nie zgadzam się na to co się dzieje, ale nie chcę tylko czytac..
  .

 7. Same przeciwstawienie się już jest walką – nie umiesz mówić, pisać, to chociaż zachowuj się tak jak Jezus przykazał by dać innym świadectwo.
  Pana ;) Baf,a doskonale rozumiem, jak zacząłem mówić o tym znajomym czy rodzinie to pomyślano że jestem świr i fanatyk
  Dla osób posiadających dużo czasu wolnego polecam wykłady na YT pana prof. Walter Veith subskrycja u pasQddd – jak dla mnie człowiek jest ten jest najbliżej prawdy i mówi w niesamowity ciekawy sposób. :)

 8. @ Up słyszałem to kiedyś – i szkoda mi faceta. Idealne pokazanie ze „Czorny” nie pozwoli sobie opuścić dowolnie szeregów – z jednej pułapki do drugiej ;/

 9. Nie za bardzo wiem, co myśleć o Twoich tezach prezentowanych na tej stronie, ale z pewnością pewne „ukierunkowane” mody i jakieś wspólne tendencje w biznesie muzycznym są bardzo zauważalne.

  Np. pani Doda ostatnio ostro walczy w rywalizacji z młodszymi gwiazdkami i sięga po coraz mocniejszą symbolikę z rejonów satanistyczno-okultystycznych oraz po coraz mocniejsze akty szokowania estetyką twardego porno (kto by puścił jeszcze dwa lata temu taki występ jak sylwestrowy?). Niestety jej rzesze fanek (przed kilkoma laty były to niewinne nastolatki w wieku gimnazjalnym) dorastają i idą za nią z przeoranymi umysłami. Cały ten pseudoromans z Nergalem, który okazał się picem na wodę, spowodował tylko wyjście z medialnych katakumb i popularyzację mrocznego metalu razem z całą satanistyczną symboliką i wszelkimi możliwymi bluźnierstwami obrażającymi Boga. Darski-Nergal, oswojony przez romans z Dodą opowiada w wywiadach, że jest ateistą, lży Stwórcę, a Szatana przedstawia jako fajną postać kulturową. Rzecz jasna świat rozrywki się stacza, ale ciekawe, że akurat w tym samym kierunku. Niewątpliwie tendencję wyznaczają takie gwiazdy jak Gaga, całkowicie wspierane przez wszystkie największe korporacje medialne.

  Co do pomniejszych gwiazdek, to rzucił mi się w oczy taki fragmencik z programu U1 Bator u Majewskiego z udziałem niejakiej Candy Girl (nie wiem, czy pisałeś o niej) moment 3:29 : http://youtu.be/ErZnNDjUw04

  Pozdrawiam,

 10. Co tam sie dzieje? Ja tu nic nie widze z gory!
  Wszystko mi zaslaniaja chmury!

  – Eee… Kicha! Kazdy bezimienny.
  Wszedzie jak nie wojna to przynajmniej stan wojenny
  Wladza to banda cwaniakow, z najwiekszym na czele,
  A biblia? Juz dawno przestala byc bestsellerem!

  To moze jeszcze raz mesjasza zesle?

  – Nie wyglupiaj sie… Skonczy na elektrycznym krzesle!

  • Łona! Może muzyka, rap może stac sie bronią do walki z tym całym gównem. Rap to muza z prawdziwym przekazem. Dla tego tak nie tolerowana na świecie, oraz wyśmiewana. Jak coś jest groźne to wyśmiejmy to, media nam pomogą i zróbmy z tych ludzi prostaków, blokersów itp.
   Jeśli muzyka może oświecic ludzi, to tylko rap, polski rap!

 11. Podobno planowany jest atak nuklearny podczas niedzielnych mistrzostw piłkarskich w Berlinie. (26.06.2011)
  Nie wiem na ile wierzyć temu materiałowi, ale niemieckie media zaczynają mówić o tym co raz więcej.
  Więcej na tym forum:
  http://davidicke.pl/forum/false-flag-berlin-26-06-2011-adunek-nuklearny-megarytua-t7452.html

  Sam nie wiem co o tym myśleć, ale patrząc na te ich wskazówki faktycznie może być nieciekawie.
  Zastanawiam się jakby udało się nagłośnić ten materiał, może oddaliłoby to plany zbrodniarzy.
  Radtrap, może pogrzebiesz głębiej i przygotujesz o tym materiał, póki jeszcze czas?

  • Przejrzałem forum i myśle że nie ma powodu przygotowywać o tym cokolwiek. Z tylu różnych imprez mieliby wybrac… mistrzostwa świata piłki kobiet? Ktoś to w ogóle ogląda?

   Za 4 dni, jeśli rzeczywiście coś wybuchnie, to stawiam że nie w Berlinie. Prędzej zdetonują coś na naszym Euro. Na 100% jeden mega-rytuał odbędzie się podczas olimpiady 2012. Do powyższych spekulacji odniosę się z rezerwą, zwłaszcza że mowa tam o Fulfordzie…

  • No i po 26.06.2011. Było cicho i bezpiecznie. Osobiście uważam, że to wszystko jest po to, aby ss (służby specjalne) stanów zjednoczonych, mogły utrzymać status qwo. Jednak nie chodzi tylko o SQ super mocarstwa, a raczej trzymanie za pysk swoich obywateli.
   Władza wymyka się z pod kontroli zawsze wtedy, gdy obywatele (podwładni) wymykają się z pod kontroli.
   Tak jest nawet w małych firmach, w rodzinach i nawet w przedszkolu. Gdy tracisz kontrolę, tracisz władzę nad podopiecznymi.

 12. Radtrap ma racje. Niemcy przewodza NWO w europie. Atak (jakikolwiek) na terenie niemiec jest raczej nierealny.
  Poza tym, jesli mainstream media o tym mowia to sklaniam sie raczej ku temu, ze jest to sciema ktora ma na celu osmieszyc wszystkich tych ktorzy mowia o nwo itd.

  A Davida Icke nalezy traktowac z bardzo duzym przymruzeniem oka…

 13. Problem w tym ze media masowe w niemczecz na ten temat milcza. Informacje na temat 26.06.2011 dostepne sa tylko na stronach walczycych z NWO. mi. jak ten filmik z mojejego kanalu YT.

 14. Jestem w ciężkim szoku po tym co zobaczyłam, od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad ta DODĄ, nad jej nienormalnym klnięciem, wyuzdaniem, opowiadaniem o ostrym seksie, w którym nie widzi nic romantycznego poza rznięciem….itd, piosenka BAD GIRLS od początku była dla mnie nie do przełknięcia, tego nie da się słuchać chyba, że na haju, ona sama wygląda mi jakby jechała na jakichś sterydach, bo jest ciągle pobudzona i wyczuwa się w niej agresję, słuchając tego refrenu od tyłu przeraziłam się, to jest sposób na propagowanie satanizmu wśród nieświadomych mas, MOŻNA SIĘ DOMYŚLAĆ O CZYM ONA BREDZI W JĘZYKU ELFICKIM-SAMA MÓWIŁA, ŻE ZA TO POSZŁABY SIEDZIEĆ!!! To co zamieściłeś na tej stronie daje do myślenia, gratuluję!!!

 15. Natalia Kills Wonderland

  Znalazłem kilka symboli masońskich, ale czy te obrazy które wyskakują tylko na chwilke, w sumie mogą byc uważane za przekazy podprogowe. Love is pain, poison, itp.

 16. Przekaz podprogowy nie potrzebuje wielu klatek wklejki, Standardowy płynny obraz video to 24 klatki na sekundę, wystarczy jedna/s co kilka dziesiąt sekund cyklicznie. Te obrazy opisałbym raczej jako otoczka, intro. Jednak uważam, że są bez znaczenia, dla uzyskania podprogowego przekazu.
  Poprostu dobrze to wygląda w teledysku. Nie wszystkie gadżety jednak są rylko dla efektu.

 17. No, nie pomyślałabym o Maleńczuku…zobaczcie co pokazuje w 27ej sekundzie!!!

  Nie oglądałam w pierwszej chwili do końca, dzis zobaczyłam warto było na 3:57 Niech Was Bóg błogosławi znów rogi!

 18. No i co z tego? Robisz zament w łyżce wody… Co kolwiek się dzieje, to i tak tego nie powstrzymasz. Moja żona nosi na nadgarstku oko horusa, czy to znaczy, że jest Iluminatką? Nie… a może, że jest głupią gęsią? Nie… To znaczy, że chciała mieć właśnie oko horusa. Nawet jeśli Kaczyński z Millerem podadzą sobie ręce w tajemnym masońskim uścisku, to nic Tobie do tego. Przeszkadzają Ci Masoni?, a katolicy nie? Spójrz na to z innej perspektywy. Jeśli zazdrościsz komuś kariery, to zrób własną.
  Znaki masońskie, żydowskie, katolickie czy aborygeńskie. Pierdoły.

 19. w porządku Olo Nord,

  jak będą Cię upokarzać, pluć w twarz, okradać lub mordować Naziści ze sfastyką na ramieniu… nie, to już „niemodne”
  z Oczkiem Horuska na Czółku – to Mnie też Nic do tego nie Będzie, …chociaż, każdego szkoda…

  Obnoszenie się z takimi symbolami Satanizmu – faszyzmu, okultyzmu, syjonizmu – to popieranie
  zbrodniarzy i kłamców, oprawców i bestii ludzkich – nawet nieświadomie,
  no, chyba że się z nimi identyfikujesz – znaczy się popierasz.
  Bywa i tak. Bywaj zdrów. Bye, bye…

  • Więc polecam ten artykuł.
   http://newsvoice.se/2011/12/02/us-senate-declares-the-entire-usa-to-be-a-battleground/

   Tak się to kończy. Nie powstrzymasz, nie masz wpływu. Nikt nie ma racji, możesz ostrzegać ale nie dotrzesz. Ludzie już są omammieni. Jedno jest pewne, jedynie słuszna racja nie tkwi w kościele katolickim, tam też swoje wiedzą i olewają, więc zasłanianie się narodowcani i katolikami nie zbawi ani ciebie, ani ich samych.
   Nie popieram, nie traktuj ludzi z góry, jak faszyści, jak bolszewicy „kto nie z nami, ten przeciwko nam” nie wplątuj mnie w kaczyzm. Jeste liberałęm, zawsze byłem. Nie chce mi się pisać, mam to teraz gdzieś.

 20. Pingback: Oddani swemu ” panu ” – muzyka pop cz.1 | liksar

 21. Polskie gwiazdy i gwiazdeczki raczej bezmyślnie kopiują zachowania zagranicznych gwiazd nie zdając sobie sprawy z tego co te zachowania i gesty znaczą. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że pranie mózgów przez Illuminatów juz do nas dotarło i zawładnęło polskim przemysłem rozrywkowym.

Możliwość komentowania jest wyłączona.