Samouczek dla niedowiarków cz.2

 

Jeszcze raz przypomnienie piramidy Wielkiego Architekta:

Dla porównania Lady Gaga i kilka zbiegów okoliczności:

„Holly shit! Kto ci kazał to włożyć?”

Lady Gaga udziela krótkiego wywiadu o „przyjaciołach”

Jedno oko:

Zbiór różnych, pomieszanych fotek. Możesz powiedzieć że i my często nieświadomie robimy jakieś gesty, znaki, dziwnie podajemy komuś rękę itd. Zauważ jednak że większość z tych fotografii została zrobiona podczas sesji: na okładkę, do pism branżowych, jako materiały promocyjne. Zarówno fotograf jak i fotografowany ma dużo czasu oraz możliwości aby się odpowiednio przygotować.

Po co więc setki znaków piramidy i dziwne rekwizyty? Może to jakaś moda? Dlaczego więc nie ma o tym np. w MTV?

Jeśli chodzi o Jacksona to prawdopodobnie walczył on z wpływem elity na jego kariere i drogo za to płacił. Jednak na początku zmuszano go do wykorzystywania symboliki okultystów którzy produkowali też jego wczesną muzykę.

Przypadek goni przypadek. A oto mało przypadkowe, ale przykładowe spotkanie masonów:

Jest wiele różnych lóż masońskich, ale wszystkie są ze sobą powiązane. Zwróć uwagę na to że ich stroje są dość podobne.

Teraz przypatrzmy się doktorowi Conradowi Murrayowi, lekarzowi który podał za dużo leków Michaelowi Jacksonowi, powodując tym samym zgon. Zabił go i uniknął kary. Oto on w stroju prywatnym:

Może coś lżejszego przy końcówce – BAFOMET:

Demon czczony przez Templariuszy. Weźmy jego ułożenie rąk i dłoni, jedno oko, ręke fatimy i Lady Gage, wszystko to zmieszajmy i… abraaa-kadabra:

Chwytliwe promo jak znalazł!

* * *

Jeśli choć trochę Cię to zainteresowało, zobacz jeszcze ta dwa filmiki traktujące głównie o illuminatach w muzyce i tekstach piosenek:

http://www.youtube.com/watch?v=sJi2HaJf1VI

http://www.youtube.com/watch?v=SW43Mig1LYE&feature=related

 

* * *

„Aaaa kuu-kuu! Zrobiłem was w wała i modlicie się do moich obrazów nazywając mnie Ojcem Świętym”

Powtórzonego Prawa 5: 8 Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi. 9 Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu – tych, którzy Mnie nienawidzą.

 

 

Reklamy

46 comments on “Samouczek dla niedowiarków cz.2

 1. Wciąż nie wiem po co oni to robią. Przecież większość z tych wyznawców-propagatorów to ludzie inteligentni, potrafią chyba kojarzyć, że skoro oddają się złu to musi być Bóg i dobro, a oni wręcz nienawidzą Boga. Nie rozumiem dlaczego nie trafia do ich świadomości, że kiedy będą już całkowicie w mocy złego, a więc po śmierci, to przecież wtedy on bedzie dyktował warunki i nie będą liczyły się żadne wcześniejsze zobowiązania. Po prostu rozżarzony pręt w dupę i tak przez całą wieczność. To mógłby by być głos w obawie przed karą. A głos za? To nieustanna radość i obcowanie z Bogiem czy można chcieć czegoś więcej?
  Fajny blog. Pisz więcej…

  • nie wierza w zycie pozagrobowe, bo sa wlasnie inteligentni. Oto chodzi,a cel- promuja przemoc w muzyce, filmach, bajkach, zebysmy sie wybili samii. To samo z chemtrails, GMO etc. Za duzo rodzi sie ludzi na swiecie, po prostu…

   • Jeśli chodzi o przeludnienie i niedożywienie to polecam Cejrowskiego „Po co komu taka ziemia?”. Jedna wielka bujda, miejsca i żywności jest pod dostatkiem ale zastraszonych ludzi łatwiej kontrolować i przekonać do słuszności podjętych działań. A wielcy tego świata siedzą w tym g… bo choć sami zginą to na ich majątku rodzinka pożyje do 10tego pokolenia

 2. To może ja wytłumaczę panu Maćkowi :) Albert Pike, twórca KKK (ci, co palili krzyże :)), mason 33 stopnia napisał książkę, w której wszystko tłumaczy. Tam jest mowa o tym, że np Mojżesz był jednym z wcześniejszych „illuminati” i prowadził ludzi jak stado owiec, a oni myśleli, że jest prorokiem, jest mowa o tym, że YHWH jest zły, a Lucyfer jest dobry i wygra ostateczny bój. Można powiedzieć, że wszystko przeinaczyli i stworzyli swoją własną doktrynę, w którą wierzą. Nie mamy jednak czego się obawiać, nie wierzcie w cuda, w duchy itd bo to wszystko jest powodowane przez byty demoniczne – w końcu Lucyfer wraz ze swoimi aniołami został strącony z Nieba na Ziemię, nie ma zatem co się dziwić, że mamy tu niezły kipisz :) Nie ma też piekła ani czyśćca, a kościół katolicki to główny ośrodek kultu bóstw starożytnego Babilonu, Egiptu i wielu wielu innych pogańsko-masońskich wypaczeń. W dużym skrócie to napisałem no ale zawsze coś :)

  • W skrócie Kaczy wszystko się zgadza. Jasne że wg. nich Jehowa musi być zły. Bo jak go przedstawią ? Pamiętacie ? Po owocach poznacie ich. Kto chce zdepopulować społeczeństwo ? Chyba nie Świadkowie Jehowy ? Dlatego uważam że Diabeł jest mistrzem zwodzenia. Stosuje wszystkie metody, kościół Katolicki i inne wyznania pseudochrześcijańskie tak naprawdę oddają cześć Bestii i jemu samemu. Łatwo rozpoznać kto służy Bogu i wykonuje jego wolę. Demony, Bestia (Polityczna ONZ), Fałszywy prorok (religie podległe władzy Szatana), wychodzą do Królów Ziemi celem przygotowania ich do ostatniej wojny. Widać to obecnie po zachowaniu polityków. Są wyjątkowo „dziwni”. A co robią Świadkowie Jehowy ? Chyba widać, wiem że wielu uważa że są sterowani przez masonów, ale to kłamstwo. Nie będę wyjaśniał dlaczego. Powiem tylko że wielu satanistów jawnie twierdziło że są tylko oni i ŚJ, a reszta to też oni….Daje do myślenia.

 3. Zdjęcie z BAPHOMETem jest niekompletne, górna reka wskazuje na Słońce dolna na Księżyc.
  Całość wygląda jak propozycja wyboru ale to nie jest to na co wygląda. Zresztą sam obrazek
  jest naszpikowany symbolami podpowiedziami.

 4. – Masoneria ma swoje świątynie, symbole, obrzędowość, rytuały, reguły, których trzeba ściśle przestrzegać. Czy nie jesteście jeszcze jednym Kościołem lub sektą?

  – Nie, ponieważ wśród naszych braci są przedstawiciele różnych religii i wyznań, a także agnostycy i ateiści. Wszystkim mówimy jedną rzecz: religia to sprawa prywatna każdego człowieka. Nie jesteśmy powołani po to, by zwalczać Kościół katolicki, choć on tak to często postrzega. Wolnomularz może być katolikiem, ale Kościół zabrania katolikowi członkostwa w loży.
  Obecny papież Benedykt XVI jest niechętny wolnomularstwu. Jako prefekt Kongregacji Nauki Wiary ogłosił w 1983 r., w czasie pontyfikatu Jana Pawła II, obowiązującą do dziś deklarację o stowarzyszeniach masońskich. Zapisano w niej m.in.: „Wierni, którzy należą do stowarzyszeń masońskich, są w stanie grzechu ciężkiego i nie mogą przystępować do Komunii Świętej”.

 5. „Wciąż nie wiem po co oni to robią. Przecież większość z tych wyznawców-propagatorów to ludzie inteligentni, potrafią chyba kojarzyć, że skoro oddają się złu to musi być Bóg i dobro, a oni wręcz nienawidzą Boga. Nie rozumiem dlaczego nie trafia do ich świadomości”

  Proste. Ludzie wyznajacy szatana, nie kierują sie takim samym kodeksem moralnym jak my.
  Mają swój kodeks który jest odpowiedni dla ich religii, wyznania. Wyznają kult władzy i pieniądza, a to wiąze sie ze złem.
  Przypowiesc o Adamie i Ewie o tym mówi, nie chodzi o jabłko, tylko o chciwosc, nie chodzi o to ze to byli jedyni ludzie, tylko o to że byli jacyś, których ktoś przekonał że mogą wiecej niż mają, a mieli wszystko to co inni, nie wiecej nie mniej. Chciwosc jest złem, a reszta to tylko wytwory tej chciwości, które prowadzą do piekła, nie w sensie ognia który bedzi ewiecznie palił twą duszę, a do syfu jaki stanie sie za kilka pokoleń.

 6. Podpowiedź dla tych, którzy nie wiedzą dlaczego członkowie illuminati umieszczają wszędzie swoje symbole itp.: pieniądze. Prawda jest taka, że jeśli nie znamy powodu dla czegoś, to najczęściej są to właśnie dochody ;) Wracając do ogólnego tematu, to jestem zaskoczona, że żaden wyżej postawiony człowiek nie sprzeciwia się istnieniu masonerii. Rozumiem, że większość posądziłaby kogoś takiego o łamanie prawa do stowarzyszania się jak i straciliby swoje źródło pieniędzy, ale nie sądziłam, że w takiej chwili nie obudziła się w nikim ludzka moralność. Może tak mnie to dziwi, dlatego, że mam 12 lat, a o illuminati dowiedziałam się od siostry, lecz chciwość wyżej wymienionych jest aż przykra. Najgorsze jest jednak to, że przez symbolikę satanistycznych organizacji w teledyskach i filmach cierpią najczęściej dzieci i młodzież. Jak wiadomo osoby w młodym wieku wchłaniają wszystkie informacje jak gąbka, a symbole nie są wyjątkiem. Myślą sobie „O! Ta sławna piosenkarka/ aktorka/ whatever robi taki i taki gest. Bardzo ją lubię, więc zacznę robić tak samo” i nieświadomie pomagają w realizacji planu NWO. Miejmy nadzieję, że kiedyś ludzie zobaczą co dzieje się z tym światem i odrzucą od siebie manipulację, o której większość nie wie.

  • Co do ludzi, jak piszesz „nie obudziła się w nikim ludzka moralność.” Jeżeli już w to wdepnął ktoś i zobaczył kto w tym siedzi,, a okazuje się że wszyscy znaczący z sąsiedztwa, władz itd. Więc jak go sumienie ruszy to jest stracony. Bo wie że wszyscy oni siebie kryją i wygrywają kiedy chcą.. Oczywiście do czasu… kiedy Bóg da sygnał i Anioł zadmie w „trąbę”…

  • Nie jest przesadzone, uwidoczniła/wyeksponowała jedno oko. I jest to na tyle wymowne że od razu mi się rzuciło w oczy. Każdy kto chce był „na fali”, musi , ba MUSI wykonywać czego oni oczekują. Inaczej znajdują inną ładną panienkę która zrobi to jeszcze lepiej dla pieniędzy i sławy. Sława to próżność, zła cecha którą Bóg piętnuje. Ale wielu ludzi woli łatwą próżność, niż trudną skromność.

 7. „Aaaa kuu-kuu! Zrobiłem was w wała i modlicie się do moich obrazów nazywając mnie Ojcem Świętym”

  Twierdzisz w swoim poscie, że Jan Paweł II był masonem lub Illuminatem?

 8. Wszystko się zgadza, poza udziałem w tym satanistycznym bagnie Ojca Św. Benedykta XVI oraz błogosławionego Jana Pawła II. To zdradza twoje prawdziwe intencje – jako neopoganina, bo w wygląda na to, że istocie sam podzielasz fascynację szatanem, choć w tej chwili jeszcze to krytykujesz. Ale z kim przestajesz, takim się stajesz. Twoja fascynacja złem NWO już cię zaraża wirusem satanizmu, choć na razie się do tego nie przyznajesz. Dlatego w żartobliwych „okularach” jakie wobec polskiej pielgrzymki w Watykanie kiedyś zrobił Jan Paweł II, zaraz widzisz „oko Horusa”. A Ojciec Św. Benedykt XVI – któremu też przypisujesz masońskie gesty, gdy to jest zwykły przykurcz środkowych palców dłoni (ma ten problem z rękoma) sam jest ofiarą masońskich sekt w Watykanie, a nie żadnym satanistą. Starczy poczytać, jakie obelgi o nim wypisują żydowsko-liberalne media i jak się zachowują satanistyczni władcy umysłów w „oświeconej” Germanii, przed jego wizytą w Berlinie. A co niedawno wyprawiali podczas jego pobytu w Hiszpanii tak zwani socjaliści i odurniała lewacka młodzież, której sataniści zrobili siano z mózgów. To tak się wita brata-masona? Chyba żartujesz. To masoni w Kościele zrobili Benedyktowi XVI „prezent” w postaci tak zwanej afery pedofilskiej wśród księży, żeby wykończyć Kościół Katolicki w USA i dobić go w takich już mocno ześwinionych społeczeństwach jak Holandia czy Austria. Mimo że najwięcej pedofilstwa jest wśród nauczycieli i psychologów, ponad 2 % – ale o tym cisza. Co więcej, miesza się pedofilię ze zwykłym homoseksualizmem, którego jest w społeczeństwach ok, 10 % – żeby sztucznie podwyższyć „pedofilski” odsetek wśród księży. Jeśli nas ktoś uratuje przed NWO, to jedynie Chrystus i Matka Boża, mówią o tym wszystkie dawne i współczesne objawienia. Więc po co uderzasz w Kościół? Ze wszystkimi swoimi ludzkimi błędami, jest on jedynym prawdziwym wykonawcą na Ziemi Bożej woli. Więc nie mieszaj ich do tego cuchnącego łajnem szamba, razem z durną Lady Gagą czy innymi szajbusami ze sceny rockowej czy z NWO.

  • Jesteś zaślepiony mam nadzieję że odkryjesz prawdę. Kościoł katolicki to sekta i nie ma nic wspólnego z Bogiem ani jego naukami. Jeśli tego nie rozumiesz to pooglądaj:

    • Jezu jak mnie męczy słuchanie lektora z Ivony. Naprawdę wolałbym dograć swój własny głos niż męczyć się z wklepywaniem jakichś zdań do edytora. A i jakość byłaby zdecydowanie lepsza…

 9. Ja neopoganin? Z całym szacunkiem, ale to nie ja obchodzę pogańskie święta i nie ja modle się do babilońskiej królowej niebios. Mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz jak wielką pomyłką jest pokładanie swych nadziei w katolickiej Nierządnicy.

  Z Bogiem.

 10. Człowieku wystarczy przeczytać co „Maryja” mówiła w tych objawieniach i od razu się można połapać, że coś jest nie tak. Tylko, że trzeba też znać Biblię a kościołowi jest na rękę żeby jej nie znano. Bardo zobacz kim w Biblii jest królowa niebios. Obrażasz wręcz Maryję dając jej ten przydomek. Smutne jest to, że kościół świadomie przyjmuje zwodzenia szatańskie tylko żeby zyskać/utrzymać wiernych i kasę..i interes się kręci. Co do pogańskich świąt….aż tak bym nie przesadzał. Daty faktycznie te same, pewne zwyczaje też ale nikt kto je obchodzi nie wiąże ich z pogaństwem, bardziej już z zakupami czy Jezusem.

  • Ale dla Boga jest to istotne, czy oddajesz mu cześć w sposób niewłaściwy, czy właściwy „w duchu i w prawdzie”…

 11. Panowie, Kościoł katolicki to nie tylko Pismo Święte ale i Tradycja. Polecam wysłuchać poniższego kazania, żeby załapać czym jest „Tradycja”
  [audio src="http://www.szlachetnyprocent.pl/wiosna/kazania/2010/2010_01_17_kazanie_Historia_Ewangelii.mp3" /]

  A tutaj coś w temacie.
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/30797,kingdom-of-the-antichrist
  Blog prowadzony przez „katola”, który jeździ po świecie i bada starożytne cywilizacje. Wiele intrygujących artykułów w temacie NWO i Illuminatów.

 12. W instrukcji przeciw masonerii z1983r jest wyraźnie napisane że Jan Paweł II polecił jak najszybciej ją opublikować. Jeśli chodzi o Maryję to proponuję zapoznać się z dokumentami Kościoła – nie ma tam nic co mówi, że jest uważana za boginię. Jeśli chodzi o czynienie obrazów to to jest Stary Testament i w związku z tym: czy Jezus Chrystus jest Bogiem czy nie jest, wcielonym Słowem Bożym. Wtedy sobie proszę odpowiedzieć czy moją wiarą jest myślenie starotestamentalne a zatem judaistyczne czy już chrześcijańskie.

  • Większość ludzi stara się bronić swojej wiary czy przekonań często nawet wbrew faktom. Być może ja też nie jestem tu wyjątkiem, choć mam nieskromną nadzieję, że jestem. Uważam, że katolicyzm jest kulminacyjnym stadium pogańskich, głównie babilońskich wierzeń i zwyczajów. Stoi w absolutnej sprzeczności zarówno ze Starym jak i z Nowym Testamentem. Posługuje się często terminologią zaczerpniętą z Pisma, cytuje jego fragmenty i deklaruje akceptację świętości Biblii, ale w rzeczywistości jest zaprzeczeniem jej ducha i litery. Będę bronił tej tezy, bo jest zgodna z faktami – nie potrzeba tu wiary ani przekonań. Można więc być wyznawcą katolicyzmu, ale nie można twierdzić, że jest się jednocześnie wyznawcą Boga Biblii. Ten Bóg powiedział o sobie tak: „Nie uczynisz sobie rzeźby, żadnej podobizny tego, co jest w górze w niebiosach, czy tego, co jest na dole na ziemi, ani tego, co jest w wodach pod ziemią. Nie będziesz padał na twarz przed nimi i nie będziesz im służył. Ja, Jahwe, twój Bóg, jestem bowiem Bogiem zazdrosnym.” Nie sądzę, żeby ten Bóg zmienił swoje poglądy na potrzeby katolicyzmu lub z potrzeby bycia politycznie poprawnym. Powiem więcej: wyznawcę Boga nadal obowiązuje kategoryczny zakaz bałwochwalstwa. Współczesny świat natomiast, z katolicyzmem na czele, to jedno wielkie, odrażające bałwochwalstwo. Co do dzielenia poglądów na „starostestamentalne” i „nowotestamentalne”, to jest to jakieś nieporozumienie, bo Chrystus jest przecież posłusznym i wiernym Synem Boga Starego Testamentu. Wyciągam stąd słuszny, moim zdaniem wniosek, że te dwa „testamenty” nie tworzą dwóch różnych sposobów oddawania czci Bogu. Bóg Starego i Nowego testamentu to ten sam Bóg JHWH.

   • Zgadzam się z Tobą w 100%. Wszystko na czym kościół bazuje obecnie to tzw. „owczy pęd”. Ludzie biorą śluby, robią chrzciny, komunie, chodzą na mszę bo tak wypada i żeby ludzie ich nie obmawiali. Nabijają tym samym kasę dla księży i osób z nimi współpracujących, a co najważniejsze nie ma to nic wspólnego z wiarą w Boga. Wszystkie te obrzędy zostały wymyślone przez duchownych długo po śmierci Jezusa. Dochodzi do paranoi bo ważniejszymi od Boga lub stającymi na równi z nim robią się księża którzy każą modlić się np. za kościół katolicki, ale wciąż mało kto zwraca na to uwagę.

 13. Widzę, że dyskusja nt „kościoła” się rozwinęła… Dziwne, że nikt nie wspomniał o tym, jak KRK zmienił przykazania. Mianowicie usunął całkowicie to, w którym mowa o zakazie tworzenia obrazów i podobizn oraz oddawaniu im czci, a inne przykazanie rozdzielił na dwa – stąd absurdalnie brzmiące: „Ani żadnej rzeczy, która jego jest”.
  Druga, moim zdaniem, bardzo ciekawa rzecz tyczy się osoby papieża (samej w sobie). Otóż, papież jako głowa kościoła nosi dwa oficjalne tytuły, wyrażone w języku łacińskim. Brzmią one: „VICARIUS FILII DEI” – Wikariusz Syna Boga, oraz: „LATINUS REX SACERDOS” – Łaciński Król Kapłanów.
  „Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.”
  A więc liczymy panie i panowie, podstawiając cyfry rzymskie (bo i innych św. Jan nie mógł znać). Dodam tylko, że w dawnej łacinie litery „U” oraz „V” stosowało się zamiennie. Ciekawe – nieprawdaż?
  A teraz z innej beczki – jak powiedział Jezus w Kanie galilejskiej ;) Cieszy mnie to, że coraz więcej osób pisze/czyta i dyskutuje w tematyce illuminatów. Sam od paru lat chłonę wiedzę w tym temacie i naprawdę oczy otwierają się coraz bardziej. To dobrze, bo ludzi trzeba w końcu obudzić z tego snu, aby wyrwać się z tego Matrixa. Od siebie dodam linka do dosyć obszernego (kontrowersyjnego również!) materiału. Jest on po angielsku, za to nieźle udokumentowany wieloma przypisami i naprawdę warto go przerobić, ze względu na bogactwo treści tam zawartych. W ok. 1/4 tekstu macie odnośniki do historii KAŻDEJ z 13 linii krwi najpotężniejszych rodów illuminatów. Miłego czytania, pozdrawiam.
  http://www.greatdreams.com/reptlan/pindar.htm
  P.S. Rad – blog wędruje w moje zakładki, tak że nie spoczywaj na laurach bracie:)

 14. Jeżeli chodzi o przemysł muzyczny, politykę itd. to podzielam Twoją opinię, ale w przypadku JP II przegiąłeś. Nie wiem chłopie czy zauważyłeś jedną subtelną różnicę między symboliką jednego oka, a symboliką okularów. Uświadomię Cię bo widzę, że błądzisz. Iluminaci widzą tylko jedną stronę chaftu, niezależnie od tego czy robią dobrze czy źle. Symbol JP II należy interpretować w taki sposób, że prawdziwy chrześcijanin widzi obie strony chaftu, czyt. potrafi rozróżnić dobra od zła. Jak możesz świętego człowieka nazwać satanistą? Skoro wierzysz w istnienie szatana, to tym artykułem pokazałeś, że jesteś jego sługusem i zapewniam Cię, że masz przesrane – osobiście dopilneje żeby tacy jak Ty dostali solidną nauczkę… Nie martw się, Bóg pamięta takie rzeczy o czym wkrótce się przekonasz…
  Pozdrowienia z horyzontu zdarzeń
  13
  13

  • „świętego człowieka” możesz jaśniej, bo święty dla mnie jest tylko jeden i jest nim Bóg nasz stwórca, który jest zbyt święty żebyśmy go zobaczyli a nawet usłyszeli jego imię…
   „osobiście dopilnuje żeby tacy jak Ty dostali solidną nauczkę” to ty będziesz radtrapa sądzić, to pewnie mnie też kim ty jesteś?.

  • Nie wiem dokładnie o czym Ty chcesz napisać. Piszesz że illuminaci robią raz dobrze a raz źle ? O co Ci chodzi, możesz jaśniej ?
   A teraz o papieżach ogólnie. Nie wiem czy czytałeś Biblię ale po pierwsze nie ma tam słowa o tym zawodzie i jego roli dla ludzi. Po drugie instytucja papieża została stworzona dawno po śmierci Chrystusa przez samych ludzi więc nie ma nic wspólnego z Bogiem oraz z jakąkolwiek świętością. Święty jest jeden zapamiętaj to sobie a jest to Bóg i nikt na ziemi nie może nazywać się świętym ani też wyświęcać innych ludzi to wielki grzech. Nie wiem czy JP2 oraz inni papieże to sataniści czy nimi nie są. Dla mnie są oni żałośni ponieważ pod przykrywką wiary w Boga czerpią ogromne korzyści materialne tzn. opływają w dobra podczas gdy np. w Afryce codziennie umiera 1000 dzieciaków z braku wody. Mógłbym tu pisać o tym długo ale myślę że tyle chyba wystarczy.

 15. Potwierdzenie dla KRAKUSA i dla, powiedzmy, tzw. Trzynastych, niekoniecznie apostołów…

  okultystyczny pseudonim papieży

  Jan Paweł II = Jan Paweł dwie I I belki [wtc 9/11]
  Benedykt 16 = Benedykt 1 pierwsza liczba człowieka 6 = fałszywy pasterz Jezusa
  [1+6=7 jest to cyfra przypisana Prawdziwemu Barankowi]

  Obaj papieże [poprzedni też, jak najbardziej] przygotowują „świat”,
  torują drogę dla samego antyChrysta – i robią to świadomie !!!

  foto Piekielne „kościoły” – artykuł plus Komentarze [dużo więcej info]
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/05/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-piekielne-koscioly/

  bożek Olokun uczczony w bazylice Asyżu
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/08/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-bozek-olokun-uczczony-w-bazylice-asyzu/

  Watykan to duchowy Dyrygent materialnych Oprawców,
  religijna Forma świeckiego Barbarzyństwa,
  tego nie da się Opisać w 2 zdaniach.
  Rad – nie daj się Sprowokować,
  Kto chce – Przejrzy, komu
  nie zależy – Bóg nie
  otworzy mu
  Oczu.

 16. a to widzieliscie?

  robi sie mniej smiesznie jak przechylasz butelkę na łysia i kłaniamy sie bosowi

 17. ” Nie ma większego dowodu na istnienie Boga niż fakt istnienia Szatana i jego popleczników.” – no z tym bym sie nie zgodzil. Mam nadzieje, że to taki niefortunny zlepek słów, bo nie wiem co myslec gdy ktoś uwaza istnienie szatana za fakt a szuka lub żąda dowodów na istnienie Boga. W każdym bądź razie do Boga droga wiedzie nie przez szatana a przez Jezusa.

 18. Pingback: Iluminaci w przemyśle muzycznym | liksar

 19. Może jakiegoś psychiatrę polecić ? Wszyscy, gwiazdy, dzieci, politycy wykonują jakieś gesty, idąc twoim tokiem rozumowania to jak otwarta ręka pomacha to hitlerowiec a jakoś paluszki ułoży satanista . Padlem

 20. Jeśli ktoś tego nie rozumie, niech poczyta sobie jeszcze o programi Monarch.
  Co do filmików, niektóre z nich są niedostępne bo konta zostały usunięte.
  Ja mieszkam w UK w małym miasteczku i jakieś 100 metrów od mojego domu znajduje się „świątynia” masonow. W dodatku th wszystko działa legalnie. Sama królowa należy do elity masonów. Poza tym jest głową kościoła druidzkiego!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.