Pierwszy samouczek dla niedowiarków cz.1

 

27.7.2010

Czyli „sprawdź to sam”.

Istnieje ogromny problem z przedstawieniem dla zwykłego zjadacza chleba międzynarodowego spisku NWO. Wizja skończenia w białym kaftanie jest często mniej straszna niż reakcja znajomych ci osób. Ludzie nie lubią słuchać dyrdymałów i nudnych opisów, wolą się pośmiać i nazwać cię nawiedzonym.

 

Na początek kilka symboli które musisz poznać by zrozumieć czego szukać. Elity masonerii/illuminati/satanistów rozpoznają się między sobą za pomocą symboli i znaków. Dzięki temu mogą się nawzajem rozpoznawać a nawet podjudzać ludzi nieświadomych uczestniczenia w ich grze do używania tych symboli. I dobrze się przy tym bawią.

To zna chyba każdy:

Rogi diabła/szatana.

Obowiązkowy atrybut fana rocka i metalu. Sam zapewne jestem na dziesiątkach zdjęć gdzie mniej lub bardziej pijany afiszuje się swoją głupotą. O ile jednak można zrozumieć że niektórzy ludzie utożsamiają to z muzyką, to w przypadku innych, znanych na całym świecie osobistości ten gest ręką jest dośc dziwaczny.

Michelle Obama, zaprzysiężenie jej męża Husseina na prezydenta USA

Laura i George Bush, znani fani Slipknota…

… tak samo zresztą jak wszystkie ich córki!

I’m so proud of you honey.

Wszyscy lubią czasem piehdolnąć z głośnika

Właściciele McDonalda, oni z kolei bardziej w kierunku Megadeath

Nie ma balu bez metalu!

Dobra, teraz kilka innych symboli stosowanych przez adeptów lucyferianizmu oraz masonów. Właściwie są z jednej kliki, bo masoneria czci Wielkiego Architekta, czyli właśnie Lucyfera, Tego Który Przynosi Światłość, sprowadzającego oświecenie, iluminacje. Stąd właśnie termin Illuminati.

Jego symbolem jest piramida i wszystkowidzące oko:

Aleister Crowley, słynna Bestia. Ojciec wspólczesnego satanizmu

Słynna piramida z okiem znajdująca się np. na odwrocie jednodolarówki.

Innym symbolem kojarzonym z masonerią jest czarnobiała szachownica.

Przykładowa loża masońska.

Kolejny znak ręki, 666 hand sign:

Przedstawiony w latach 60-tych w TV jako symbol „ok”.

Teraz te wszystkie znaki w fotkach artystów. Koncerny muzyczne są kontrolowane i założone przez masonerie, np. Vivendi jest pod kontrolą syjonistycznej rodziny Rotschild. Jest to rodzina tak bogata, że stwierdzenie że 80% ziemi w Izraelu należy do niej jest tylko uchyleniem wierzchołka góry lodowej.

– Piramida z okiem

– Wszelkie przedstawienia jednego oka

– Znak 666

– Szachownica

Jay-Z, członek masonerii, jeden z najbogatszych ludzi w USA.

Poniżej przykłady ciuchów które sprzedaje jego firma odzieżowa Rockawear:

Beyonce, żona Jaya

„A co tam, pykne sobie trójkącik”

Aquilera alias Xtina

 

 

Część II

 

Reklamy

82 comments on “Pierwszy samouczek dla niedowiarków cz.1

 1. Jedno w tym tekście jest prawdą. Że ludzie rzadko chcą czytać i wolą, jak jest obrazkowo i kolorowo. Dzięki temu łatwo nimi manipulować.

 2. Ludzie to barany jak masonerka o nich mówi… dziś już można napierdalać ich prawdą prosto w oczy a nie uwierzą , bo każdy podążył za swoim prorokiem… ja to lubię patrzeć np. co kasa robi takim z mózgu – rewelacja polecam, co prawda przykład stary jak świat…. rainman działa…. .łeheheheee ale się będą dziwować ludziska….

 3. Ok jest sporo prawdy w tym co napisałeś, ale musisz wiedzieć że większość muzyków w ogóle nie ma pojęcia o co chodzi więc nie każdego można o to oskarżyć, nie wspomniałeś też że większość z tych ludzi mogła paść ofiarą szkolenia Monarch i projektu MKULTRA(nikt nigdy nie potwierdził że ten projekt się skończył). Są też ludzie tacy jak: 2PACK, Jackson którzy się z tego wyrwali i zaczęli o tym mówić głośno. A że „umarli przypadkowo” to już inna historia.

  • O temacie MK-Ultra mozna przeczytac w innych artykułach o muzyce znajdujących się na tym blogu. Powyższy przykład pokazuje obecną sytuację muzyki w jak największym możliwym skrócie.

   Pozdrawiam.

 4. To co autor pisze jest wewnętrznie sprzeczne:
  „Elity masoneri/illuminati/satanistów rozpoznają się między sobą za pomocą symboli i znaków. Dzięki temu mogą się nawzajem rozpoznawać a nawet podjudzać ludzi nieświadomych uczestniczenia w ich grze do używania tych symboli. I dobrze się przy tym bawią.”
  Albo te symbole są używane tylko przez wtajemniczonych i po tym mogą się rozpoznawać albo Straszni Spiskowcy zachęcają postronnych ludzi do ich używania i wtedy nie można rozpoznać, kto jest Spiskowcem a kto normalnym człowiekiem.

  Autorowi postu nie przyszło do głowy, że symbole mogą mieć różne znaczenie i być używane z różnymi intencjami. Ciekawe czy słyszał, żę swastyka to nie tylko symbol Hitlera.

  • Tak. To staro-germański symbol ognia, słońca, i jej spiraliczny charakter nadaje słońcu nieskończoność. Pamiętam jak nam wciskali że swastyka to połamany krzyż xD. A jak kolego się zgłębisz w temat to okaże się że himmler stworzył kult „czarnego słońca” utożsamianym z lucyferem „tym co niesie oświecenie” (luciferro – niosący światło). Także zanim się odezwiesz zbadaj temat bo masz bardzo słabe informacje.

 5. DMX znany raper olał illuminati i co? Oskarżono go o znecanie si e nad psami (gdy ten kocha te zwierzaki) =, posiadanie dragów i broni. Oficjalnie w wywiadach mowi ze nie da im si ekontrolowac, ale oni maja władze. Eminem wydając nowa płyte też wydał ją sam, bez nich, przynajmniej tak mówi, ale … czemu na jego klipach jest Rihana? Księżnicza illuminati.
  Nasza polska Marina, piosenkarka śpiewająca po angielsku w koszulce z logo usa i napisem MADE, proste.

  Patrząc ogólnie na tą całą sytuacje, nasuwa mi się pytanie.
  Jeśli to w 100% prawda, a wszystko na to wskazuje, to mo my możemy z tym zrobic?
  Coś trzeba, jedyne co mi przychodzi na myśl to rewolucja, co wiaze sie z wojną, wielką wojną, co może prowadzic do konca naszej cywilizacji, a przynajmniej do wielkiego wyniszczenia.

 6. Dzieki wielke za pomysl. Teraz dzieje sie ostateczna bitwa pomiedzy szatanem a Chrystusem. Coraz bardziej nasila sie wszechogarniajace zlo. Jest po prostu zle a najgorsze jest to ze szatan zwycieza bo biedni ludzie dali my sie zwiesc czyli przestali w niego wierzyc a rzeczu typu pieklo potepienie dusz etc zostaly uznane za bajki i rzeczy dla chorych umyslowo. Na razie 1:0 dla szatana. Ale coz to nie koniec. SW Michal Archanial jescze raz mu przypomni slowa KTOZ JAK BOG i lada chwila – cale to zlo i ta jedna wielka orgia zostanie zmieciona z ziemi. Tylko patrzcie – i czuwajcie.

  • Panie Litości – przyznam się ze nie obejrzałem całości, bo wiem ze to bzdury – „typowe piekło” które nam się przedstawia – NIE ISTNIEJE – jest to doktryna szatańska.Tu nie chodzi o to ze człowiek będzie cierpiał wieki, tylko konsekwencja odwrócenia się od Boga będzie miała wieczne skutki.
   Pozdrawiam.

 7. Dla mnie jedno jest nieco dziwne, mianowicie zaprzeczenia w NT choćby takie że w jednym miejscu jest napisane że będziemy zbawieni z wiary i łaski a w innym kładzie sie nacisk na uczynki.
  Może należy to odczytywać z różnej perspektywy ale npisane jest wyraznie i takich zprzeczeń
  jest więcej.

 8. Hej.

  W Nowym Testamencie jest napisane, ze zbawienie jest z laski (dla Ciebie tez!) jesli tylko przyjmnie sie do siebie Pana Jezusa. Ja tak zrobilem :). Nalezy wytrwac wierze i wtedy (pod wplywem Ducha Swietego) pojawiaja sie dobre uczynki. Kazdy z nas ma w sercu brud po wielu grzechac. Aby byla w nas milosc, szczescie i radosc musimy wyrzec sie grzechu, prosic o przebaczenie Jezusa i zawierzyc mu swoje zycie. On nas nie karze, nie wypomina nam. Ona nas kocha i jest miloscia ! Kazdy moze go poznac i doswiadczyc jego obecnosci :).

  • „Wiara bez uczynków martwa jest”. Ni mniej ni więcej. Ot i tyle. Jeśli sobie wierzysz ale nie potwierdzasz tego czynami, to na nic taka wiara. I tyle na ten temat.

 9. Zgoda. że rozmaite sukinsyny przy kasie kręcą swoje lody i nawet chętnie łączą swoje wysiłki ponad głowami nieświadomych społeczeństw. Ale co to ma wspólnego z Iluminantami, masonami i tajnymi bractwami? To są pragmatycy – choć mendy oczywiście – mający swoje sieci i możliwości kontaktów poza społeczną kontrolą i do niczego im nie potrzebne tajne znaki itp.. Wcale nie muszą się rozpoznawać. Każdy wie kto jest kto, bo ilości cyfr na kontach są powszechnie znane, a miejsca spotkań ściśle uzależnione od grubości portfela. Zatem dajcie spokój ludzie! Nie żadne spiski tylko najzwyklejsza walka klas. Krótko mówiąc: Nie pożal się boże Dan Brown tylko stary, dobry poważany wciąż na całym świecie, choć u nas zamilczany Karolek Marks. Tylko jest jeden problem: Przy lekturze Marksa trzeba myśleć. Przy pierdołach o tajnych znakach niekoniecznie.

 10. Pieniądze to jest tylko środek do celu, ich wspólnego celu, bo oni mają tyle pieniedzy że
  nie potrzeba już im więcej. Bo widzisz dla ciebie świat sie kończy na pieniądzach, czyli tak
  jak oni chcą byś myślał i dzięki takiemu podejściu nie możesz spojrzeć dalej że im przyswieca idea
  która ma ukryć prawdziwą wartość w doczesnych dobrach materialnych i iluzji spełnienia bo
  ilu jest ludzi którzy mogą zaspokoić swoje najgłebsze pragnienia a mimo to są nieszęśliwi
  a w odmiennej sytuacji mogą być ludzie którzy nie ulegli globalnemu praniu muzgów i mimo braku
  zamożności są szczęśliwi. To jest wojna o świadomość a nie o zera na kącie i jest to wojna
  dlatego że w ciele materialnym jesteś np. głodny. i by zaspokoić głód musisz uczestniczyć w
  tym chorym systemie który narzuca takie wymogi byś pracował tylko na zaspokojenie głodu i
  nie tylko fizycznego ale też i psychicznego narzucając ze wsząd gadżety łatające luke w
  której mógł byś dojść do uzmysłowienia że to zwykłe śmieci które mają zająć twój czas byś czasem
  za dużo nie myślał bo jeszcze coś wymyślisz i będzie klops ;)

 11. Zatem, idąc tropem autora:
  a) większość, a może wszystkie (część poniemieckich), szpitale w PRLu to siedliska masonerii – liczba czarnobiałych szachownic jest tam przeogromna,
  b) autor nie dołączył jednego z bardziej znanych zdjęć Jana Pawła II, na którym robi z palców dłoni okulary. Czyżby JPII też był…?
  c) najstarsi masoni żyli już w czasach polowań na mamauty, robiąc „rogi” z palców „mówili” o jeleniu.
  I na koniec. Żadna naprawdę tajna organizacja nie posługuje się tajnymi znakami po prostu emanując nimi wszem i wobec. To zagraża ich bezpieczeństwu i tajności. Poczytajcie, porozmawiajcie z ludźmi, którzy należeli do konspiracji w czasie WW2, a dowiecie się dwóch rzeczy:
  a) sygnały (znaki) muszą być związane z kontekstem, w którym występują i dla postronnych są widziane jako element danego kontekstu, a nie z nim kontrastują – z tymi „rogami” to nie działa,
  b) jeżeli ktoś należy do tajnej organizacji, a tym bardziej zajmuje w niej wysokie stanowisko, to nie musi dawać sygnalów, żeby go rozpoznano, bo kto ma go znać, to go zna i w dodatku jest do bólu ostrożny w gestach, żeby nie zwracać na siebie uwagi.
  No chyba, że wszystko co było od czasow jaskoiniowców, to mega-zmyłka i fabrykacja masonów i nie można wierzyć nikomu poza autorem powyższego artykułu :-)

  • Trzeba by zwrócić uwagę na gesty:
   – kółeczko = zero, spoko, wegeta
   – dwa paluchy = rock: spoko, mega zabawa
   – trójkącik = widok przez zawężony pryzmat

   Podłogi czy to biało-czarne czy żółto-zielone, tylko dlatego że w kratę?

   Poza tym najlepszą do dnia dzisiejszego kontrolą umysłu jest wiara bez poparcia dowodami.

   Najgorzej że większość tego materiału to dyrdymały pod względem jakości dowodów. Jakieś wycinki z filmów fabularnych(!), kreacje do teledysków(!) czy zmęczenie/zagięcie osoby.. To nie są dowody!

 12. Hej, a mam takie pytanie: czy to nie jest przypadkiem oko opatrzności? Ponoć to symbol Boga pilnującego ludzi…tak pisze na wikipedii. Już nic nie rozumiem…O.o

 13. niezupełnie, samo chodzenie, jak każdy inny ruch, jest potrzebne, ale niekoniecznie do kościoła
  więcej pożytku można wynieść z chodzenia na łono przyrody, jeszcze lepiej z rodziną, przyjaciółmi , to buduje relacje i więzi – można tam zadbać o zdrowie i przy okazji skorzystać z wartościowej lektury zabranej ze sobą w plener, odpocząć od murów i cywilizacji
  człowiek potrzebuje ruchu, rozwoju i uczestniczenia w każdym aspekcie życia

  trzeba chcieć Boga poznawać, uczyć się Jego cech i sposobu patrzenia, szukać Jego woli i Jego ścieżki w swoim życiu, aby Jemu służyć, a nie służyć innym bogom, których można rozpoznać po ich symbolice, treściach i owocach…

  myślę, że Bóg rozliczy nas nie z chodzenia do kościoła, ale z naszego życia, jakie od Niego otrzymaliśmy po to by je rozwinąć i się nim dzielić z innymi

  • nie można jednak zapominać o powołaniu do bycia Kościołem, czyli życia w relacji osobistej z Ojcem poprzez pośrednictwo i obecność Syna i we wspólnocie z braćmi i siostrami, do trwani na tej drodze oraz do solidarności z każdym człowiekiem, a także wrażliwości na los innych stworzeń
   chrześcijanin powołany jest do bycia wyrazistym poprzez swój ewangeliczny sposób podejścia do życia i zaangażowanie w taką aktywność i takie postawy, jakich uczył Jezus Chrystus

 14. Proponuję zapisać się na jakąś terapię. Nie wykluczam leczenia farmakologicznego. Mi sama terapia pomogła na mówiące ściany i mrugające obrazki. Naprawdę.

 15. dopiero dzisiaj to zauważyłem: Sony Ericsson Xperia w skrócie SEX, coś ze mną jest chyba nie tak. (potraktujcie to w formie żartu lub na poważnie jak wolicie)

  • Dla analogii proponuję przyjrzeć się Facebookowi:

   – czołówka- „SEX” – utworzona z połączonych „ludzików” (na podświadomość działa i git)

   – nie usuwa danych, plików, korespondencji, gdy ktoś usunie się z ich portalu

   – do logowania wymagają nr telefonu

   – kody, których używa- mistrzostwo – doskonale „wie”, kto jest twoim kolegą (nawet, jeśli nie masz go w znajomych), kto ma cię w skrzynce mailowej, czym się interesujesz; wysyła na twój komputer trojana, a wszystko to dla twojego dobra, oczywiście…

   – gry które proponuje- np. „zestrzel kulki”- heksagram z kolorowych kulek, a w środku oko

   – o rodowodzie właściciela portalu, który „ciężką wieloletnią pracą i oszczędnościami” doszedł do wszystkiego” (jak to się wmawia Polakom), nie wspomnę…

   • jako posiadacz telefonu z androidem dodam jeszcze że spora część aplikacji posiada w swoich logach lub logotypach firm ich tworzących heksagramy, jednorożce oczy w trójkątach itd.

 16. „Kliknij zGagę”

  Niech Pan Radtrap zlituje się na człowieczą przeglądarką
  i unieruchomi tego kaszalota.
  Pliiiiis
  ;)

  Albowiem gif co waży 497,62 KB w oryginalnym wymiarze 500px × 371px przeskalowany do 230px × 183px i tak masakruje procesor.
  Litości proszę.
  Pozdro.

 17. Synagoga Szatana tak od kilkutysiecy lat bawi się tym światem Oni specjalnie stworzyli państwo Izrael żeby zobaczyć co na to powie Bóg Eksctytują się tym ostatecznym starciem Szatana i Boga

 18. Aleister Crowley nie ma nic wspólnego z satanizmem jak sugeruje autor, który być może pomylił go z postacią o Laveya? Posługiwanie się tą typową internetową plotką nasuwa podejrzenie nieznajomości prac Crowleya.

 19. Jak działają symbole: poprzez wywoływanie konkretnych uczuć, samopoczucia i reakcji. Jak się ktoś poczuje kiedy inna osoba pokaże mu środkowy palec? A jak kiedy pośle pocałunek? Jedno i drugie to symbol ale uruchamia konkretne reakcje w osobie, do której symbol ten jest skierowany. Ale uwaga, tylko i wyłącznie jeśli rozumie ona znaczenie tego symbolu. Jeśli ktoś nie wie, że środkowy palec to „f*ck you” to co najwyżej zdziwi go co zobaczył.

  Podobnie i symbole satanistyczne i inne. Członkowie takich grup są „inicjowani” w te symbole czyli nauczani ich znaczeń, wiedzą co sobą przekazują i jak na nie reagować. Dzięki temu pokazując je wywołują w sobie konkretne uczucia. Jakie? Iście paskudne choć według nich są dobre. A im potężniejsza osoba to robi (prezydent itp) tym przekaz silniejszy, o to chodzi.

  Bo kwestia boga i szatana wygląda niestety (albo na szczęście stety) tak, że ani jeden ani drugi nie jest dobry ani zły. Oboje trwają po prostu w niezrozumieniu, stąd walka między nimi. I tak, bóg chce za wszelką cenę stworzyć duszom raj, do tego stopnia, że narzuca im swoje rozumienie dobra i zła, a wszelkie przejawy sprzeciwu karze lub wypędza od siebie takie dusze. Bóg stworzył dużo piękna ale jednocześnie odebrał duszom prawdziwą wolną wolą dając wybór: albo przyjmujesz moje dobro (moje zdanie, moją wolę), jesteś ze mną, albo je odrzucasz i jesteś przeciwko mnie.

  A szatan, cóż, sprzeciwił się domniemanej nieomylności boga lecz zamiast pójść w kierunku akceptacji obrał całkowicie przeciwny, przyzwolenie z naciskiem na szerzenie wszystkiego tego co paskudne i obrzydliwe, co przeciwne wizji boga. Według szatana to jest właśnie wolność i próbuje to bogu udowodnić. Ale jak można być wolnym kiedy chce się coś komuś udowodnić? Nad tym już się pewnie nie zastanawiał ;) Ale co się dziwić skoro sam kochał boga i nosi do niego stłumiony uraz, że go wypędził. W sercu tęskni za bogiem ale nie potrafi się do tego przyznać, swą uwagę koncentruje więc na jego przeciwieństwie.

  Możesz naczytać się mnóstwo o bogu i szatanie, możesz wybrać służenie jednemu lub drugiemu a możesz się zastanowić nad prostym pytaniem: który z nich ma w sobie akceptację? Bóg, który za dobro wynagradza a za zło karze czy szatan, który się przeciw temu buntuje? Jeśli jakimś cudem odkryjesz, że nie ma jej żaden to gratulacje, masz szansę rozpocząć nowy etap… nie, nie nowy etap, masz szansę rozpocząć życie :)

  • „Podobnie i symbole satanistyczne i inne. Członkowie takich grup są „inicjowani” w te symbole czyli nauczani ich znaczeń” – nie zawsze są uczeni ich prawdziwych znaczeń. Zawsze istnieje ogromna szansa iż są nauczani fałszywego znaczenia by niezważając na jego prawdziwe znaczenie używali go do woli. Pierwsze znaczenie – to dla mas czy dla wybranych elit ma być wabikiem wbijającym ich w dumę wyjątkowości na tle innych. Drugie i dalsze coraz bardziej prawdziwe są znane już tylko tym którzy te symbole rozpropagowywują dla własnych celów przy użyciu snobów uważających że dany symbol oznacza to co im powiedziano. To tak jak ze słoikiem zawierającym na przykład truciznę i nalepką mówiącą iż to są cukierki. Łapiesz się na znaczenie pierwsze – etykietka – nie mając wiedzy o znaczeniu drugim – wygląd i zapach trującej tak naprawdę zawartości. Nie mając wiedzy jak po znaczeniu drugim – zapachu i wyglądzie – stwierdzić czy to są naprawdę deklarowane w znaczeniu pierwszym cukierki nabierasz się jak snoby i giniesz.

   Wszyscy używający tych symbolów są pożytecznymi idiotami wykorzystywanymi przez cienie za ich plecami. Liczba warstw cieni może być duża. Niższa warstwa cieni dla wyższej tez może pełnić funkcje „pożytecznych idiotów” bo tak zawsze w spiskach jest. Liczy się cel który zna najczęściej tylko pomysłodawca spisku.

 20. moze i ciekawa strona, tematyka iluminati i nwo nader PRAWDZIWA ale za pokazywanie papieża Benedykta jako członka sekty mam was w d***e, dziekuje dobranoc, jesteście niepoważni !!
  Może nasz papież Jan Paweł II też był masonem co? 33 huhz?

  Szkoda ze tyle stron wraz z prawdą pokazuje ścierwo i miesza w to jeszcze kosmitów, a może to dezinformacja?
  Wszak to wlasnie jechowi uważają Watykan za centrum zła i stolice szatana

  • stan z boku, ochlon, wypij szklanke zimnej wody i zastanow sie na spokojnie co na przestrzeni wiekow zrobil kosciol dla ludzkosci…
   Watykan od dawna jest siedliskiem masonow i innego scierwa a z Jezusem to juz niewiele maja wspolnego.
   Pozdro!

   • Takie małe sprostowanie: Kościół katolicki do czasu II soboru był jeszcze katolicki, choć fakt faktem coraz bardziej podupadał. Ale na przestrzeni wieków Kościół głosił ewangelię i uczciwie spełniał swoją rolę. Dzisiaj też ją spełnia, z tym że rozgrywa się to troche inaczej, bo Kościół, ten z Watykanem na czele rzeczywiście stał się heretycki, w zasadzie antyKościelny. Jednak ten prawdziwy Kościół Katolicki przetrwał, choć rzeczywiście jedynie w formie szczątkowej.
    Jeżeli mówimy o Kościele, musimy precyzować o co dokładnie nam chodzi. Czy o kościół jako instytucje (czyli ten z Watykanem na czele), czy ten prawdziwy Kościół Boży również zwany katolickim. Kiedyś to było jedno i to samo, jednak wraz z coraz bardziej zaciskającymi sie kleszczami zniewolenia globalnego trzeba było również zniszczyć kościół. Udało się to dosyc skutecznie, dlatego obecnie cała ta instytucja Kościelna jeszcze tylko chyba z nazwy przypomina ten dawny, prawdziwy i tradycyjny Kościół.

    • Z całym szacunkiem – proszę sobie przestudiować całość jego działalności, dekrety które wydał, i dogmaty które wyznaje ( czy są zgodne z tym co jest napisane w Piśmie Świętym). Mnie osobiście takie tłumaczenia nie przekonują, „po którymś soborze się zepsuł…”, „przejęli go żydzi i masoni…” Nie. Od samego początku był skazany na zagładę – a teraz widzimy jego początek końca.

 21. Materiał dobry.
  Te zdjęcia wiele wyjaśniają i jeżeli ktoś się zainteresuje tematyką i zacznie dociekać prawdy to ok.
  Tylko, że… Wkurwiają mnie ludzie, którzy się wbijają na tą stronke i kpią sobie, że pierdoły bo to i tamto…
  Zawsze mogą wejść na Pudelka;), albo zatańczyć rumbę w trepach wkoło przerębli i to tyle.

 22. Gdy symboli takowych, jak tu pokazane używa multum osób z tzw. show biznesu i świata polityki to musi to budzić zaniepokojenie, po co i dlaczego to robią? Dla kogo te gesty są przeznaczone?
  A może manifestują w ten sposób swoją lojalność wobec swoich zakulisowych panów?

 23. Pingback: Iluminaci w przemyśle muzycznym | liksar

 24. a co powiecie o bransoletkach shamballa ? Ma niby symbolizować połączenie do naszego wewnętrznego współczucia i mądrości…

  • Jezus nie promował żadnych gadżetów, ani pierścieni, ani bransoletek, ani nitek, ani amuletów, ani talizmanów, ani różdżek, ani wahadełek, ani różańców, ani zaklęć, ani rytuałów, ani mszy, ani tajemnych wtajemniczeń, nawet nie chciał by Go wywyższać jako doskonałego, idola czy mistrza; wskazywał na Ojca niebieskiego i zachęcał do życia w duchu i prawdzie; mówił o szukaniu woli bożej i dobra bliźniego

   • dzięki za odpowiedź, mnie ciekawi czy ta bransoletka jest bezpieczna, bo otarło mi się o uszy, że nie bardzo, a sporo osób taką ma, w tym i ja, a co do znaków mamy znak krzyża jeszcze, on też nie był promowany

    • gdyby człowiek potrzebował bransoletki to by mu sama wyrosła :)
     tak jak gdyby niemowlęta potrzebowały nie tylko mleka matki ale i herbatek, to kobiety w jednej piersi miałyby mleko, a w drugiej herbatkę ;)
     bransoletki w pewnych sytuacjach są niebezpieczne, bo np. będąc pod wodą można nimi o coś zahaczyć i się utopić, podobnie jak i duchowo można nimi zahaczyć o rzeczywistość, która podobnie może odciągnąć i wciągnąć…

Możliwość komentowania jest wyłączona.